Vyberte stránku

Tento obrázek měl nedávno na mé Facebookové stránce velký úspěch, který jsem vůbec neočekávala. Když se teď dívám na obrázek, tak vlastně ani není divu. Ležet na pláži, popíjet si šťávu z čerstvého kokosu, relaxovat, odpočívat, užívat si skvělé chvíle s partnerem a nic neřešit. Najde se někdo, kdo by o tomhle nesnil? 

Upřímně i já bych se nejraději sbalila a zmizela někam aspoň na měsíc, nejlépe dva, stejně jako jsem v březnu odletěla na 14 dní na Srí Lanku. Po několika letech, to byla první dovolená, kde jsem nepracovala a užívala si krásy tohoto krásného ostrova.

Proč si takové sny neplníme? Protože na to prostě nemáme čas, peníze anebo najdeme spousty výmluv typu – nemám s kým jet, děti, nepustí mě z práce, apod.

Já jsem se rozhodla tohle ve svém životě změnit. Už dlouho sním o tom, že odletím minimálně na měsíc na Bali a budu jen relaxovat, odpočívat, ležet na pláži, procestuji celý ostrov, podívám se na rýžové pole, krásné vodopády a chrámy a hlavně nebudu nic řešit. A abych si to mohla takhle užít, tak potřebuji hlavně změnit své myšlení a díky tomu i strategii svého podnikání.

Za poslední rok a půl jsem své podnikání změnila tak, že vydělávám více a mám více volného času. Kdyby mi tohle kdysi někdo řekl, že je to možné, tak mu odpovím, že se úplně zbláznil. Ti, kteří mě znají už delší dobu, tak mi dají za pravdu.

Se změnou myšlení jsem už dávno začala, za posledních 6 měsíců jsem dokázala úplně sama poskládat nové webové stránky www.zatracenedobrerady.cz, které se zabývají financemi a troufám si tvrdit, že jsou unikátní v tom, že nikde jinde na českém webu nenajdete konkrétní rady a návody, jak se postarat o své finance.

Podařilo se mi vydat svoji vlastní knihu Jak úspěšně zvládnout své finance, je to první česká odborná a praktická elektronická kniha, která se zabývá osobními financemi tak, abyste jim sami porozuměli a uměli si podle konkrétních kroků sestavit sami svůj miliónový finanční plán.

A protože se ve svém volném čase věnuji hodně sportu, fitness a stravě, tak jsem stihla ještě udělat jedny webové stránky www.goldbody.cz, kde se tomuto věnuji a popisuji zde cestu ke splnění dalšího mého snu.

V následujících zhruba šesti až osmi měsících se pokusím své podnikání upravit tak, abych svůj dnešní příjem zdvojnásobila a pracovala mnohem méně než doteď, ideálně 20 hodin týdně. Díky tomu budu moci cestovat a poznávat krásy světa, nejen že příští rok v létě strávím měsíc na Bali, ale určitě to nebude jediné místo, které navštívím. Úplně to nejdůležitější bude, že si splním ještě jeden obrovský sen, který je ten nejdůležitější, získámsvobodnější život.

Jednotlivé kroky vám budu odhalovat na mém blogu. Budu zde popisovat celou svou cestu, své projekty, kterým se věnuji a budu věnovat. Zároveň se zde dovíte i vše o mém aktuálním podnikání, příjmech a životě, vše co vím o podnikání a i tom, jak začít podnikat i když nemáte nápad a ani peníze, stejně jako já v roce 2009.

Těšíte se? Napište mi to do komentářů anebo mi napište, co vás zajímá z mého života a podnikání. Já jdu zatím pracovat na tomto cíli 🙂

Přidat komentář

komentářů