Vyberte stránku

Vedu své podnikání a mám při tom ještě čas dělat věci, které jsem vždycky dělat chtěla. Změnila jsem několik klíčových bodů a moje příjmy postupně vzrostly a navíc mám teď mnohem více volného času a hlavně “čistou hlavu”, takže jsem ve skutečnosti mnohem bohatší.

Pokud vás zajímá můj celý příběh, který je dlouhý 8 let a je tom, co všechno jsem musela změnit, jak jsem opustila všechny své práce (příjem okolo 35 000 Kč měsíčně) a skončila na nule, u rodičů a bez jasné budoucnosti, přečtěte si můj eBook zdarma Moje cesta z nuly na sto tisíc měsíčně, který zveřejním na začátku Nového roku. Pro více informací stačí kliknout tady. 

Jak se mi to podařilo?

Zanechala jsem postupně všech činností, které mě ubíjely, nudily a to nejen v pracovním životě, ale i v osobním.Vměstnala jsem pracovní aktivity do 30 hodin týdně, v pondělí pracuji celý den a od úterý do pátku pracuji od 11 dopoledne do 4 odpoledne a nyní přemýšlím, že zavedu ještě volné pátky. Toto omezení pracovní doby mě přinutilo přehodnotit všechny moje činnosti a věnovat se jen těm opravdu důležitým.

Začalo to tím, že v lednu 2015 jsem přestala s uklízením domácnosti a běžnými nákupy. Ne, že bych teď neuklízela, najala jsem hospodyni a ušetřila tak 4-6 hodin týdně. Uklízení mě nikdy nebavilo, takže mi to ani trošku nechybí. Ve stejnou chvíli jsem přijala i asistentku na částečný úvazek, aby mi pomáhala s administrativou.

Začala mi vypisovat veškeré smlouvy, připravovat finanční plány podle mých poznámek, jedná s obchodními partnery, klienty, kde řeší různé chyby v uzavřených smlouvách a vyřizuje proplacení produkce. Nyní mi dokonce začala vyřizovat i veškeré emaily, tento systém právě dolaďujeme a testujeme, nicméně už teď vím, že je to další skvělý krok. Díky asistentce jsem doteď ušetřila minimálně 25 – 30 hodin týdně a mohla jsem tak zkvalitnit službu finančního poradenství, kterou poskytuji a začala vydělávat zhruba o 30 000 Kč měsíčně více. 🙂

Nebála jsem se, zda na to mám dost peněz? Jistě že ano, měla jsem obrovský strach, netušila jsem, jestli budu schopná zaplatit další měsíc asistentku ani hospodyni, můj příjem nebyl ustálený a rezervy minimální. Přesto jsem věřila, že zrovna tahle změnami pomůže a posune mě a mé podnikání zase o kousek dál. A že to byl pořádný posun! Přímo se spustila lavina příležitostí.

Další obrovský žrout času bylo telefonování, kdy jsem každý čtvrtek celé odpoledne a v pondělí dopoledne jen telefonovala a snažila si domluvit, co nejvíce schůzek. Věděla jsem, že potřebuji oslovit minimálně 10 lidí, abych domluvila 1 schůzku. Každý týden jsem se snažila mít navolaných 10 nových schůzek, protože 3-5 se jich ještě zrušilo. Dnes tuhle činnost vidím jako obrovské plýtvání času!

Byla to hrozná otrava, která mi zabírala zhruba 8 hodin týdně. Místo toho jsem se začala věnovat marketingu na Facebooku a mimo něj, který mi zabere 1-2 hodiny týdně a ve finále přináší mnohem lepší výsledky a ještě je to zábava. Klienti si začali domlouvat schůzky se mnou a už je nemusím několik hodin “přemlouvat” po telefonu. Pokudvás to zajímá více do hloubky, doporučuji vám projít si můj on-line kurz pro finanční poradce 21. století.

Za poslední rok jsem se úplně zbavila nekonečného cestování z místa na místo, které mi zabíralo 4-10 hodin týdně. A i přesto jsem mnohonásobně zvětšila své pole působnosti, dnes pracuji po celé České Republice a to díky změnám v mém podnikání, které jsem za poslední 2 roky udělala a také díky internetu. Cestuji jen 1-2 hodiny týdně, velice výjimečně 4, ale to jen, když se chci projet a “vypadnout” z domu. 🙂

Další můj cíl pro rok 2017 je pracovat 10-15 hodin týdně a vydělávat v průměru 200 000 Kč měsíčně. Už dnes vím, které konkrétní kroky mi k tomu pomůžou a i o ně se s vámi určitě podělím, hned jak je vyzkouším v praxi. Zatím můžu říci, že jsem na dobré cestě. 🙂

A co dál? Jak s tím můžete naložit?

Mým cílem je vás inspirovat a pomoci vám k tomu, abyste dosáhli lepších výsledků, poskytovali perfektní službu finančního poradenství, měli spoustu nadšených klientů a přitom jste pracovali méně, vydělávali více a užívali si život.

Více o mém podnikání ve financích se můžete dočíst v eBooku 8 kroků k podnikání ve financích ve 21. století, který si ZDARMA můžete stáhnout zde >>  

Doporučuji vám také, abyste se přihlásili do mého kurzu ZDARMA, ve kterém popisuji svůj systém práce a provedu vás postupně až k nastavení vaší vlastní strategie, která vám bude přivádět nové klienty, utuží vstah s vašimi stávajícími klienty a přinese ty správné výsledky, po kterých toužíte. Přihlaste se do kurzu ještě dnes, stačí když kliknete zde >>

Přidat komentář

komentářů